На Буковині зросли терміни запису в електронну чергу

Дата: 13.06.2024 08:35

♦️З наближенням літа істотно зросла кількість бажаючих оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон й відповідно збільшились черги до структурних та територіальних підрозділів Управління ДМС у Чернівецькій області.

✅Так, до Сектору оформлення документів відділу з питань паспортизації, реєстрації та еміграції УДМС у Чернівецькій області зараз можна зареєструватися на тиждень наперед.

❗️Реєстрація здійснюється через сервіс «Електронна черга» на сайті ДМС України, розташованому за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html  або через термінал попереднього запису безпосередньо в підрозділі за адресою м. Чернівці, вул. А. Шептицького, 25.

Аналогічний термінал працює і в Чернівецькому відділі УДМС у Чернівецькій області, розташованому  за адресою м. Чернівці, вул. Руська, 248-М. В цьому підрозділі сьогодні можна забронювати місце в черзі на 14 днів наперед.

Нагадуємо, що в області працює 12 структурних та територіальних підрозділів УДМС, 14 ЦНАПів та Чернівецьке обласне відділення «Паспортного сервісу» ДП «Документ», що надають відповідні паспортні послуги.

♦️Тож розраховуйте правильно дату своєї поїздки за кордон та відвідування підрозділу міграційної служби, ЦНАПу чи Паспортного сервісу. Це дозволить уникнути неприємних несподіванок та зриву запланованих поїздок.