Тренінг на тему «Школа батьківства»

Дата: 26.06.2024 16:10

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

☝🏻Чернівецьким обласним центром соціальних служб 26 червня 2024 року в рамках "Школи батьківства" здійснено  виїзд в Мамаївську громаду,  за сприяння КУ «Центр надання соціальних послуг»   , служби у справах дітей МАМАЇВСЬКОЇ сільської ради.

✔️ Тренінги , які були проведені для законних представників дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для самих дітей можуть бути надзвичайно важливими для підтримки їхнього розвитку та інтеграції в суспільство.

📌Мета заходу - підвищення професійних компетенцій та виховного потенціалу опікунів/піклувальників. Важливою була тема, що стосувалася попередженню та протидії домашнього  насильства та жорстокого поводження.

🎁 На завершення тренінгів дітям були вручені подарунки та інші заохочення, що сприятиме їхньому емоційному благополуччю і створенню позитивних спогадів про участь у програмі.