Дитячий турнір з футболу, з нагоди відзначення Дня Конституції

Дата: 01.07.2024 13:34

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

⚽️Футбол серед дітей – це важлива складова розвитку молоді, що сприяє не лише фізичному, але й соціальному та психологічному розвитку.

✅Завдяки грі в футбол діти можуть знайти нових друзів, навчитися працювати в команді та дотримуватися правил. Це також чудова можливість для громади об'єднатися, підтримуючи своїх юних спортсменів та сприяти здоровому способу життя.

📌28 червня на футбольному полі села Мамаївці було проведено дитячий турнір з футболу, з нагоди відзначення Дня Конституції України.

✅Участь в змаганнях брали три команди команди  Мамаївського ДЮСШ.

✅Юні спортсмени з радістю змагалися, показували свої навички та підтримували один одного. Такі заходи залишають незабутні враження і стимулюють молодь до подальшого розвитку у спорті.

✅За свої зусилля і відданість учасники  отримали кубки та грамоти, що стало прекрасним завершенням свята та додатковою мотивацією для подальших успіхів у спорті.

🇺🇦 Щиро дякуємо Збройним Силам України за можливість організувати і провести цей турнір у мирних умовах. Ваша мужність і відданість захищають наше майбутнє і дозволяють нам радіти життю.