Проведено профілактичний рейд

Дата: 09.07.2024 13:43

Фото без описуФото без описуФото без опису

✅9 липня 2024 року  з метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту прав та інтересів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей на території села Мамаївці було проведено профілактичний рейд.

✅До складу рейдової групи ввійшли начальник служби у справах дітей Мамаївської сільської ради Наталія ЛІСКА, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Мамаївської сільської ради Людмила МЕЛЬНИЧУК та поліцейський офіцер громади Василь НИКОЛАЙЧУК.

✅В ході рейду були відвідано 4 сімʼї, які перебувають у складних життєвих обставинах, обстежено умови проживання дітей в цих сім’ях, з батьками та дітьми проведено профілактичну роботу.