Почесною відзнакою«Буковинський хрест пошани та гідності» посмертно нагороджено військовослужбовця Володимира Бойка

Дата: 09.07.2024 18:14

Фото без описуФото без описуФото без опису

🇺🇦Він віддав своє життя, захищаючи рідну землю. Він боровся за мирне майбутнє і безпеку українських дітей, показуючи справжній патріотизм і відвагу. Його подвиг буде завжди пам'ятатися та вшановуватися.

🔶За бездоганне виконання військового та службового обов’язку, особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Почесною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «Буковинський хрест пошани та гідності» посмертно нагороджено військовослужбовця , захисника Мамаївської територіальної громади з села Глиниця, Володимира Бойка.

✨Вручив нагороду сестрі героя голова Чернівецької ОДА Руслан Запаранюк. Співчуття і вдячність родині загиблого Володимира. Незважаючи на біль втрати, ми повинні продовжувати жити, працювати і пам'ятати наших героїв. Їхній подвиг має бути вічно живим у наших серцях і пам'яті. Слава Героям! Слава Україні!