Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

Дата: 12.07.2024 10:51

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

1. Повна назва документа державного планування

Детальний план території розміщення житлової забудови на земельній ділянці площею 0,3468 га, кадастровий номер 7322580700:01:002:0429, в с. Біла (за межами населеного пункту) Чернівецького району Чернівецької області .

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з «15» липня 2024 року та триватиме до «13» серпня 2024 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проєкті детального плану території надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х днів з дня оприлюднення проєкту містобудівної документації .

Зауваження та пропозиції надаються до Мамаївської сільської ради за адресою: 59343, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156 у письмовому вигляді особисто або на електрону адресу Мамаївської сільської ради: sekretarmamaj@gmail.com.
Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться «15» серпня 2024 року об 12:00 в залі для нарад в приміщенні Мамаївської сільської ради за адресою: вул. Шевченка, 156 с. Мамаївці.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: сектор містобудування та архітектури відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних питань Мамаївської сільської ради (адреса: 59343, с. Мамаївці, вул. Шевченка, буд.91, 2 поверх, email: sektorma.msr@gmail.com)
Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Мамаївської сільської ради - https://mamaivska-gromada.gov.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

сектор містобудування та архітектури відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних питань Мамаївської сільської ради (адреса: 59343, с. Мамаївці,                    вул. Шевченка, буд.91, 2 поверх, email:sektorma.msr@gmail.com)

Зауваження і пропозиції до проєкту державного планування  надаються протягом 30 днів.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ