Засідання XXVI сесії VIII скликання МАМАЇВСЬКОЇ сільської ради

Дата: 17.07.2024 14:30

ВІДЕО НА ЮТУБ КАНАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

17 липня 2024 року  2024 року під головуванням голови Мамаївської сільської ради Наталії Миколаївни КАТРЮК відбулося засідання ХХVІ сесії VIII скликання Мамаївської сільської ради.

✅Засіданню сесії передувала робота депутатських комісій. Розглянуто питання порядку денного ceciЇ:

1. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Мамаївської територіальної громади у 2024/2025 навчальному році.

2. Про внесення змін до Програми безпеки на території Мамаївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням XVIII сесії від 10.03.2023 № 8-18/23.

3. Про виділення коштів військовій частині А4667 відповідно до Програми «Надання фінансової підтримки військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Територіальної оборони на 2022-2024 роки».

4. Про виділення коштів військовій частині А7186 відповідно до Програми «Надання фінансової підтримки військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Територіальної оборони на 2022-2024 роки».

5. Про виділення коштів військовій частині А3113 Національної гвардії України відповідно до Програми «Надання фінансової підтримки військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Територіальної оборони на 2022-2024 роки».

6. Про виділення коштів військовій частині А4576 відповідно до Програми «Надання фінансової підтримки військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Територіальної оборони на 2022-2024 роки».

7. Про виділення коштів 3 державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України в Чернівецькій області.

8. Про виділення коштів батальйону  поліції особливого призначення (стрілецький) ГУНП в Чернівецькій області відповідно до Програми безпеки на території Мамаївської сільської об’єднаної територіальної громади на 2023-2025 роки.

9. Про лист військової частини А4667 щодо виділення об’єкту «Авіабаза» в селищі Лужани в/ч та закріплення його на праві оперативного управління.

10. Про придбання матеріальних цінностей та включення їх до номенклатури регіонального матеріального резерву Чернівецькому районному управлінню ГУ ДСНС України в Чернівецькій області.

11. Про розгляд листа Мамаївської музичної школи імені Дмитра Гнатюка щодо проведення заміни старого котла на новий із більшою потужністю.

12. Про надання згоди та безоплатне прийняття в комунальну власність Мамаївської сільської територіальної громади гуманітарної допомоги.

13. Про внесення змін до рішення XXV сесії VIIIскликання  Мамаївської сільської ради від 05.06.2024р. № 138-25/24 «Про заходи щодо соціального захисту окремих категорій громадян».

14. Про внесення змін до бюджету Мамаївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

15. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих в міжсесійний період.

16. Про скасування рішення сесії Мамаївської сільської ради від 20.03.2024 № 97-24/24 «Про виділення коштів військовій частині А7035 відповідно до Програми «Надання фінансової підтримки військовим частинам

Збройних Сил України та підрозділам Територіальної оборони на 2022-2024 роки» ».

17. Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

18. Про розгляд заяв та звернень.

19. Різне.

✅ Депутатським корпусомсільської ради розглянуто всі питання, прийнято виважені рішення із врахуванням змін до  окремих питань.