Дата: 20.07.2024 09:30

☝🏻У Мамаївській територіальній громаді розпочалася кампанія з протидії торгівлі людьми, спрямована на підвищення обізнаності населення, захист прав жертв та запобігання цьому злочину.

♦️Кампанія включає інформаційні заходи, тренінги для дітей, які допоможуть  їм зрозуміти, що таке торгівля людьми, як розпізнати небезпеку і як діяти в разі загрози а також співпрацю з офіцерами громади,організаціями та іншими зацікавленими сторонами.

♦️❗️Торгівля людьми — це кримінальна діяльність, яка включає вербування, перевезення, передачу, укриття або отримання людей шляхом загрози силою, використання сили або інших форм примусу, викрадення, обману, зловживання владою або використання вразливого стану. Це також може включати дачу чи отримання платежів або вигод для отримання згоди особи, яка має контроль над іншою особою, з метою експлуатації.

Експлуатація може включати примусову працю, сексуальну експлуатацію, примусове жебракування, примус до кримінальної діяльності, видалення органів та інші форми експлуатації.

♦️Торгівля людьми є порушенням прав людини і є однією з форм сучасного рабства.

♦️❗️Шановні мешканці нашої громади !

Будьте обережні та пильні! Долучайтеся до нас, щоб разом зробити нашу громаду безпечнішою і захистити себе та  наших дітей!

ВІДЕО НА ЮТУБ КАНАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ: