Порядок дій, в разі отримання сповіщення про зникнення військовослужбовця

Дата: 22.07.2024 10:05

♦️ Центральний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими інформує про порядок  дій, в разі отримання сповіщення про зникнення військовослужбовця:

✔️Звернутись у підрозділ Національної поліції за місцем Вашого перебування із заявою про зникнення особи. Після оформлення необхідних документів, протягом 24 годин отримати Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР).

✔️Звернутись до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими для отримання необхідних інструкцій та супроводу на всіх етапах.

☎️800 200 606

📍м. Вінниця, вул. Театральна 15

За можливості зареєструватись в особистому кабінеті Координаційного штабу за

посиланням, або QR-кодом:

✔️Здійснити звернення до:

❗️Національне інформаційне бюро (НІБ): 📍1648 (Україна) ☎️+380 44 287-81-65 (дзвінки з-за кордону) e-mail: nib.uncp.info/@gmail.com

Чат-бот НІБ в telegram: https://t.me/nib

❗️Чат-бот НІБ в Viber: nib uncp_bot (Розшук по даних НІБ)

❗️Обʼєднаний центр з питань полонених, незаконно позбавлених волі осіб, а також зниклих безвісти при СБУ: ☎️+38 (067) 650-83-32, +38 (098) 087-36-01 (Viber, WhatsApp, Telegram) E-mail: united _center@ssu.gov.ua ❗️Google-форма для звернення до обʼєднаного центру при СБУ.

✔️Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ): ☎️0 800 300 155 (Україна) e-mail: kyi_kyiv@iere.org

❗️Гаряча лінія Уповноваженого ВРУ з прав людини: ☎️0800501720