Іллю Васильовича Шелепніцького було нагороджено орденом «За мужність»

Дата: 26.07.2024 18:08

🙏🏼На жаль, нагороду герой не встиг отримати власноруч, адже в той час перебував у боях. Пізніше його спіткала трагічна загибель. Проте пам'ять про його героїзм і відданість залишається з нами назавжди. Його життя і жертовність стали символом незламного духу та безмежної любові до Батьківщини.

🔹Він наш  герой, житель селища Лужани , Мамаївської територіальної громади!

🎖️За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський Указом N° 856 від 27 грудня 2023 року, нагородив

🇺🇦ІЛЛЮ ВАСИЛЬОВИЧА ШЕЛЕПНІЦЬКОГО орденом «За мужність» III ступеня.

🔸Військовій справі Ілля Шелепніцький  присвятив більшу частину свідомого життя. Спочатку майбутній танкіст відслужив строкову службу, згодом уклав контракт зі Збройними силами. У 2022 році він брав участь в обороні Миколаївщини та звільненні Херсонщини. Пізніше воював на Донеччині.

☦️Нажаль 2 лютого 2024 року,  командир танка, сержант 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка , Ілля загинув, поблизу села Первомайське Покровського району.

🇺🇦Вся громада буде завжди пам’ятати його подвиг та жертовність. Він залишився в серцях кожного з нас, як символ мужності та любові до своєї землі.

Ми завжди будемо вдячні Іллі за його відвагу та самопожертву.