ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Дата: 07.08.2024 10:55

☦️З глибоким сумом та скорботою повідомляємо про втрату нашого героя, який віддав своє життя заради нашої свободи та безпеки.

🪖4 серпня на харківському напрямку ,під час бойового завдання героїчно загинув відданий Захисник , боєць 124 батальйону 113 окремої бригади ТРО В/Ч А7290

🇺🇦СТАНІСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ МАКСИМЮК 1980 року народження.

🔹 Він був справжнім патріотом і прикладом мужності для кожного з нас. Його відданість та самопожертва ніколи не будуть забуті.

🔸Наші думки та молитви зараз з родиною та близькими, які переживають цей важкий час. Нехай пам'ять про нього буде вічною, а його геройський вчинок надихає нас на нові звершення заради миру та благополуччя нашої громади.

🇺🇦Вічна пам'ять герою.

☦️ГЕРОЯ, ПОХОВАЮТЬ У МІСТІ КРИВИЙ РІГ, ДЕ ДО ОСТАННЬОГО, РАЗОМ З ДРУЖИНОЮ І ДВОРІЧНОЮ ДОНЕЧКОЮ ПРОЖИВАВ СТАНІСЛАВ.

☦️ПРОСИМО  ВСІХ НЕБАЙДУЖІИХ ПОМОЛИТИСЯ ЗА СПОКІЙ ДУШІ НЕВИННО УБИТОГО ВОЇНА ....