ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

Дата: 27.08.2024 09:10

ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ:

🕯️ Знову сумна звістка сколихнула нашу громаду. З сумом повідомляємо, що після важких поранень, численних операцій, перестало битися серце нашого земляка, жителя села Біла, Мамаївської територіальної громади 🇺🇦Олександра Іларіоновича Терлецького.

🔹Мужній воїн Сил територіальної оборони "ЗАХІД" в/ч А 5509, він з перших днів повномасштабного вторгнення боронив нашу землю від ворога. Після важких поранень та численних операцій Олександр Іларіонович відійшов у вічність.

🔸Народився 8 квітня 1973 року, Олександр був символом мужності та самопожертви. Його незламна сила духу, відданість своїй країні та своєму народу залишаться у пам’яті кожного з нас. Ми вдячні йому за мирне небо над головою і за те, що він не жалів власного життя заради нашого майбутнього.

☦️У середу, 28 серпня 2024 року, відбудеться прощання з Героєм за адресою: село Біла, вул. Молодіжна, 26❗

✝️Заупокійне богослужіння відбудеться у храмі Святого Архистратига Михайла Православної Церкви України  настоятель ієрей о. Іван Янко.

🙏🏼Закликаємо всіх небайдужих долучитися до прощання, віддати шану та спільною молитвою провести Героя в останню путь...

🇺🇦Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра. Вічна пам'ять і шана Герою!