Заступника голови Миколу Бучацького нагородили відзнакою "Захиснику України"

Дата: 04.10.2024 13:50

Миколу Бучацького, військового , заступника голови з Мамаївської територіальної громади, жителя селища Лужани, нагородили відзнакою "Захиснику України".

Шановний Миколо Володимировичу!

Від імені всієї громади щиро вітаємо Вас із отриманням почесної відзнаки "Захиснику України". Ваш героїчний шлях, від участі в АТО — ООС до повномасштабної війни, є прикладом справжньої відданості та мужності. Як боєць 8 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади, Ви зробили неоціненний внесок у захист нашої держави.

Ця нагорода є визнанням Вашого героїзму та відданості, а для нас, як для громади, — великою честю мати Вас серед своїх лідерів. Бажаємо Вам сил, здоров’я та мирного неба!