Апаратна нарада Мамаївської сільської ради

Дата: 07.10.2024 11:32

✔️ 7 жовтня 2024 року під головуванням голови Мамаївської територіальної громади Наталії Миколаївни КАТРЮК відбулася апаратна нарада за участі заступника голови, секретаря, начальників відділів, керівників комунальних установ, старостів та керівників структурних підрозділів.

▪️ Під час наради розглянули низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади, та запланували подальші кроки у різних галузях. Наталія Катрюк надала ряд доручень старостам та працівникам структурних підрозділів, наголосивши на важливості їх своєчасного виконання.

▪️ Одним із основних обговорених питань стало забезпечення належного рівня санітарного стану, зокрема своєчасна оплата за вивезення сміття. Учасники наради також звернули увагу на необхідність оперативної підготовки громади до зимового періоду, забезпечення підтримки для соціально вразливих категорій населення та підвищення рівня безпеки на території громади.

Разом працюємо на благо нашої громади та крокуємо впевнено до перемоги! Слава Україні!