ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ

Дата: 07.10.2024 15:40

ВІДЕО ПОХОВАННЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

З глибоким сумом сповіщаємо, що Мамаївська територіальна громада втратила одного зі своїх найкращих синів. Після двох місяців невідомості підтвердилася трагічна загибель

Олександра Віталійовича Човника, хороброго бійця підрозділу «ШКВАЛ» 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України. Олександр, народжений 26 листопада 2001 року, віддав своє життя за мирне майбутнє нашої країни.

Інформація щодо зустрічі та поховання Героя:

▪️Траурний кортеж з тілом загиблого прибуде у вівторок, 8 жовтня 2024 року, орієнтовно між 10:00 та 11:00, за маршрутом Чернівці — Мамаївці (Старий кут) — до рідної домівки Воїна.

▪️Чин похорону відбудеться у четвер, 9 жовтня 2024 року, о 10:00, у церкві Івана Предтечі Православної церкви України в селі Мамаївці (Старий кут), настоятель храму, протоієрей Іван Марковський.

Поховання Героя відбудеться на кладовищі села Мамаївці (Старий кут).

Просимо жителів громади створити живий ланцюг, аби гідно зустріти нашого Героя, який пожертвував своїм життям за нас та світле майбутнє України.

Вічна пам’ять Герою! Наші щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Олександра.

Слава Україні! Героям слава!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)