Майор ЗСУ Сергій Місевич НАГОРОДЖЕНИЙ ПОСМЕРТНО

Дата: 12.10.2024 14:23

Захисника України з села Мамаївці, Сергія Місевича посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Сергій Місевич, відомий під позивним «Сірко», був майором 28 окремої механізованої бригади Збройних сил України. Він був не лише воїном, а й учасником Революції Гідності та АТО — ООС, а також видатним науковцем — доктором юридичних наук і доцентом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Цю почесну державну нагороду захиснику було присвоєно указом Президента України за його особисту мужність, самовіддані дії та вірність військовій присязі у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність України. Орден був вручений матері Героя, Піонії Іванівні, яка прийняла його з великою гордістю та смутком за свого сина.

Сергій добровільно став на захист України ще у 2014 році, і коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення, він мужньо став на передову, захищаючи свою Батьківщину. Загинув Герой 30 жовтня 2022 року на Херсонщині, боронячи рідну землю від ворога.

Світла пам’ять про Сергія Місевича залишиться у серцях кожного з нас. Вічна слава і шана Захиснику України!