ПОВТОРНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 28.02.2024 11:40

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

«Детальний план території щодо можливості розміщення відпочинкового комплексу на земельних ділянках, кадастрові номери: 7322580700:01:002:0446, 7322580700:01:002:0430, 7322580700:01:002:0009 в с. Біла Мамаївської територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

✅Детальний план території розробляється на підставі:рішення Мамаївської сільської ради № 450-21/23 від 05.10.2023 «Про розроблення детального плану території щодо можливості розміщення відпочинкового комплексу на земельних ділянках, кадастрові номери: 7322580700:01:002:0446, 7322580700:01:002:0430, 7322580700:01:002:0009 в с. Біла Чернівецького району Чернівецької області, завдання на розроблення ДПТ від 30.01.2024.

✅Відомості про замовника та розробника містобудівної документації та підстави для його розроблення:                                                                                                                             Замовник: виконавчий комітет Мамаївської сільської ради;                                           Розробник: приватне підприємство «РІГА»;                                                                                                 Документація ДПТ розробляється відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова території», ДСП – 173 «Санітарні правила планування та забудови населених пунктів», постанови КМУ №926 від 01.09.2021.

✅Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:
Громадські слухання по розгляду вищевказаного проєкту містобудівної документації та Звіту простратегічну екологічну оцінку відбудуться 07 березня2024 о 14 год. 00 хв. в залі для нарад приміщення Мамаївської сільської ради (с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156).

✅Для реєстрації учасників громадських слухань є обов’язковою наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб, а для представників юридичних осіб обов’язковою є перевірка приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.
Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами ДПТ:

✅З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному вебсайті Мамаївської сільської ради : https://mamaivska-gromada.gov.ua/news/1707229856/ та у секторі містобудування та архітектури відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних відносин Мамаївськоїсільської ради за адресою:

📍с.Мамаївці, вул. Шевченка, 91, другий поверх упродовж усього терміну процедури громадського обговорення.

✅Інформація про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):
Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення замовнику ДПТ (виконком Мамаївської сільської ради) на адресу:

📍59343, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Мамаївці, вул. Шевченка, 156 у письмовому вигляді особисто або на електронну адресу Мамаївськоїсільської ради      sekretarmamaj@gmail.com                                                                     Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

✅Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – Рихло Олена Олександрівна, провідний спеціаліст сектору  містобудування та архітектури відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та земельних відносин Мамаївської сільської ради.

✅Матеріали щодо проекту містобудівної документації та звіту про СЕО: https://mamaivska-gromada.gov.ua/news/1707229856/ (офіційний вебсайтМамаївської сільської ради).